WhatsApp Group Join Now
Telegram Group Join Now
Instagram Group Join Now

Bank of Baroda se E mudra Loan 2022: মাত্ৰ ৫ মিনিটত লাখ লাখ লোকে ₹ 50000 পৰ্যন্ত তৎক্ষণাত ঋণ পালে, আপুনিও সোনকালে সুবিধা ল’ব পাৰে

Bank of Baroda se E mudra Loan 2022: মাত্ৰ ৫ মিনিটত লাখ লাখ লোকে ₹ 50000 পৰ্যন্ত তৎক্ষণাত ঋণ পালে, আপুনিও সোনকালে সুবিধা ল'ব পাৰে

Bank of Baroda se E mudra Loan 2022: মাত্ৰ ৫ মিনিটত লাখ লাখ লোকে ₹ 50000 পৰ্যন্ত তৎক্ষণাত ঋণ পালে, আপুনিও সোনকালে সুবিধা ল’ব পাৰে

Bank of Baroda se E Mudra Loan: আজিৰ সময়ত সকলোকে ঋণৰ প্ৰয়োজন। আজিকালি এজন ব্যক্তিয়ে আন কাৰোবাক সোধাতকৈ ঋণ লোৱাটো ভালকৈ বুজি পায়। কিন্তু তৎক্ষণাত ঋণ নোপোৱাৰ বাবে মানুহজন বিচলিত হৈ পৰে। কিন্তু আজি আমি এই লেখাটোত এনে এটা কথা ক’ম, য’ত আপুনি কোনো ধৰণৰ সমস্যাৰ সন্মুখীন হ’ব নালাগিব। কওক যে বেংক অৱ বৰোদাই মাত্ৰ ৫ মিনিটত Rs. ৫০০০০ পৰ্যন্ত তৎক্ষণাত ঋণ দিয়ে। প্ৰক্ৰিয়াটো জানো আহক…

ঋণ ল’বলৈ প্ৰথমে বেংক অৱ বৰোদাৰ একাউণ্ট থাকিব লাগিব। -যদি আপোনাৰ BOB ৰ একাউণ্ট আছে তেন্তে ই সুখৰ চিন। লগতে আপোনাৰ একাউণ্ট আধাৰ কাৰ্ড আৰু মোবাইল নম্বৰৰ সৈতে লিংক কৰিব লাগে। ইয়াৰ পিছতহে আপুনি ঋণ লোৱাৰ প্ৰক্ৰিয়াত জড়িত হ’ব পাৰিব। আধাৰ কাৰ্ড আৰু মোবাইল নম্বৰ লিংক কৰাৰ পিছত OTP আহিব যাতে আপোনাৰ একাউণ্ট ভেৰিফাই কৰা হয়।

১/ Bank of Baroda E Mudra Loan ল’বলৈ অফিচিয়েল ৱেবছাইটত যাব লাগিব। ২/ হোম পেজলৈ যোৱাৰ পিছত ই-মুদ্ৰাৰ বাবে Continue ৰ বিকল্প দেখা পাব।

৩/ ইয়াৰ পিছত আপোনাৰ সন্মুখত এটা নতুন পেজ খোল খাব।

৪/ এতিয়া সেই পৃষ্ঠাটো চাওক য’ত বেংকে দিয়া সকলো গাইডলাইন ভালদৰে পঢ়িব লাগিব!

৫/ ইয়াৰ পিছত submit বুটামত ক্লিক কৰক।

৬) এতিয়া চাওক আপোনাৰ সন্মুখত আন এটা নতুন পৃষ্ঠা খোলা আছে

 ৭) এতিয়া সেই পেজত উপনীত হোৱাৰ পিছত আবেদনকাৰীয়ে বেংক অৱ বৰোদা ই মুদ্ৰা ঋণৰ বাবে নিজৰ মোবাইল নম্বৰ আৰু ইয়াৰ দ্বাৰা লাভ কৰিব বিচৰা ঋণৰ পৰিমাণ লিখিব লাগিব।

৮) সকলো সবিশেষ ভালদৰে পূৰণ কৰাৰ পিছত submit বুটামত ক্লিক কৰক।

৯/ ইয়াৰ পিছত আপোনাৰ সন্মুখত এটা নতুন পেজ খোল খাব।

১০) সেই পৃষ্ঠাত সোধা সকলো তথ্য ভালদৰে পূৰণ কৰাৰ পিছত অনুৰোধ কৰা সকলো নথিপত্ৰ স্কেন কৰি আপলোড কৰক।

 ১১) এতিয়া চাওক আপোনাৰ সন্মুখত আন এটা নতুন পৃষ্ঠা খোলা আছে

১২) এতিয়া এই পেজত আপুনি আপোনাৰ সম্পূৰ্ণ তথ্য পুনৰ পৰীক্ষা কৰিব লাগিব।

১৩) এতিয়া Final Submit Button ত ক্লিক কৰক। ইয়াৰ পিছত তেওঁৰ অভিনন্দন পেজটো আপোনালোকৰ সন্মুখত খোল খাব। প্ৰমাণৰ বাবে ইয়াৰ পৰা এটা প্ৰিন্টও উলিয়াব পাৰে।


Discover more from Jobss

Subscribe to get the latest posts to your email.

Leave a Reply

WhatsApp Group Join Now
Telegram Group Join Now
Instagram Group Join Now

Discover more from Jobss

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading